125
muokkausta
p (→Kurssikanavat) |
(Lisätty tkt-announcement) |
||
Rivi 6: | Rivi 6: | ||
|- | |- | ||
|style="border-bottom:2px solid black;" width="400px"|'''Kuvaus''' ||style="border-bottom:2px solid black;" width="150px"|'''Kanava''' ||style="border-bottom:2px solid black;" width="150px"|'''Telegram-ryhmä''' ||style="border-bottom:2px solid black;" width="150px"|'''IRC Matrixin kautta''' | |style="border-bottom:2px solid black;" width="400px"|'''Kuvaus''' ||style="border-bottom:2px solid black;" width="150px"|'''Kanava''' ||style="border-bottom:2px solid black;" width="150px"|'''Telegram-ryhmä''' ||style="border-bottom:2px solid black;" width="150px"|'''IRC Matrixin kautta''' | ||
|- | |||
| TKO-älyn tiedotuskanava || || [https://t.me/tktannouncement tkt-announcement] || | |||
|- | |- | ||
| TKO-älyn yleinen keskustelukanava || '''#TKO-äly2018''' || [https://t.me/tekis2018 TKO-äly2018] || [https://riot.im/app/#/room/#tko-aly2018:matrix.org #tko-äly2018] | | TKO-älyn yleinen keskustelukanava || '''#TKO-äly2018''' || [https://t.me/tekis2018 TKO-äly2018] || [https://riot.im/app/#/room/#tko-aly2018:matrix.org #tko-äly2018] |