125
muokkausta
p (Korjattu linkkejä ja nimiä.) |
(Lisätty valinnaisia kursseja.) |
||
Rivi 40: | Rivi 40: | ||
! colspan="4" | Muita kursseja | ! colspan="4" | Muita kursseja | ||
|- | |- | ||
| [https://courses.helsinki.fi/fi/mat20002 Matematiikaa kaikkialla] || 5 || | | [https://courses.helsinki.fi/fi/mat20002 Matematiikaa kaikkialla] || 5 || [https://courses.helsinki.fi/fi/mat11003 Raja-arvot] || 5 | ||
|- | |- | ||
| [https://courses.helsinki.fi/fi/mfk-m101a Lukiomatematiikan kertaus] || 2 || || | | [https://courses.helsinki.fi/fi/mfk-m101a Lukiomatematiikan kertaus] || 2 || || | ||
|- | |||
| [https://courses.helsinki.fi/fi/mat11002 Lineaarialgebra ja matriisilaskenta I] || 5 || || | |||
|- | |||
| [https://courses.helsinki.fi/fi/mat12001 Tilastotiede ja R tutuksi I] || 5 || || | |||
|} | |} | ||
Rivi 71: | Rivi 75: | ||
| [https://courses.helsinki.fi/fi/tkt10004/ Tietokantojen perusteet] || 5 || [https://courses.helsinki.fi/fi/tkt20002 Ohjelmistotekniikka] || 5 | | [https://courses.helsinki.fi/fi/tkt10004/ Tietokantojen perusteet] || 5 || [https://courses.helsinki.fi/fi/tkt20002 Ohjelmistotekniikka] || 5 | ||
|- | |- | ||
| [https://courses.helsinki.fi/fi/search/results?search=kk-rumalu Toinen kotimainen kieli] || | | [https://courses.helsinki.fi/fi/search/results?search=kk-rumalu Toinen kotimainen kieli] || 3 || [https://courses.helsinki.fi/fi/tkt20011/ Aineopintojen harjoitustyö: Tietokantasovellus] || 4 | ||
|- | |||
| '''YHTEENSÄ''' || '''13''' || || '''14''' | |||
|- | |||
! colspan="4" | Muita kursseja | |||
|- | |||
| [https://courses.helsinki.fi/fi/mat12003 Todennäköisyyslaskenta I] || 5 || || | |||
|- | |- | ||
| | | [https://courses.helsinki.fi/fi/tkt21009 Full Stack -websovelluskehitys] || 3 || || | ||
|} | |} | ||