Ero sivun ”Keskustelukanavat” versioiden välillä
Rivi 276: | Rivi 276: | ||
|- | |- | ||
| Viheliäisten ongelmien ratkaiseminen || [https://t.me/solvingwickedproblems tkt-solvingwickedproblems] | | Viheliäisten ongelmien ratkaiseminen || [https://t.me/solvingwickedproblems tkt-solvingwickedproblems] | ||
|- | |||
| Kaikki yrittämisestä || [https://t.me/tkt_yrittaminen tkt-yrittäminen] | |||
|- | |- | ||
| Arma-pelisarja || [https://t.me/tktarmailut tkt-armailut] | | Arma-pelisarja || [https://t.me/tktarmailut tkt-armailut] | ||
|- | |- | ||
| Vääntöä politiikasta || [https://t.me/tkt_politiikkavaanto tkt-politiikkavääntö] | | Vääntöä politiikasta || [https://t.me/tkt_politiikkavaanto tkt-politiikkavääntö] | ||
|} | |} | ||