Ero sivun ”Keskustelukanavat” versioiden välillä
pEi muokkausyhteenvetoa |
p (→Yleiskanavat) |
||
Rivi 18: | Rivi 18: | ||
|- | |- | ||
| General chat in English || '''#tkt-inenglish''' || [https://t.me/joinchat/CYl97kx_ipGmV7A-W3a1JQ tkt-inEnglish] || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-inenglish:irc.snt.utwente.nl #tkt-inenglish] | | General chat in English || '''#tkt-inenglish''' || [https://t.me/joinchat/CYl97kx_ipGmV7A-W3a1JQ tkt-inEnglish] || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-inenglish:irc.snt.utwente.nl #tkt-inenglish] | ||
|- | |||
| Data Science 2018 || || [https://t.me/UHdata2018 ds-2018] || | |||
|} | |} | ||
---- | ---- |