Ero sivun ”Keskustelukanavat” versioiden välillä
(#tito -> #tito2012) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 141: | Rivi 141: | ||
|- | |- | ||
| TKO-älyn jääräkanava || '''#tko-äly''' | | TKO-älyn jääräkanava || '''#tko-äly''' | ||
|- | |||
| Pelikäpistely || '''#tkt-gamedev''' | |||
|} | |} | ||