125
muokkausta
p (tkt-masters) |
(Lisätty tkt-lautapelit) |
||
Rivi 213: | Rivi 213: | ||
|- | |- | ||
| Tietoturva/infosec/kyberkyberkyberturva || || '''#tkt-security''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-security:irc.snt.utwente.nl #tkt-security] | | Tietoturva/infosec/kyberkyberkyberturva || || '''#tkt-security''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-security:irc.snt.utwente.nl #tkt-security] | ||
|- | |||
| Lautapelien järjestämistä || [https://t.me/tkt_lautapelit tkt-lautapelit] | |||
|} | |} |