Ero sivun ”Keskustelukanavat” versioiden välillä
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 149: | Rivi 149: | ||
|- | |- | ||
| Pelikäpistely || '''#tkt-gamedev''' | | Pelikäpistely || '''#tkt-gamedev''' | ||
|- | |||
| RTS, MOBA ja muu hiiren tolkuton naksuttelu || '''#tkt-starre''' | |||
|} | |} | ||