125
muokkausta
p (Päivitetty raja-arvojen linkki) |
p (Korjattu aakkosjärjestys) |
||
Rivi 133: | Rivi 133: | ||
|- | |- | ||
| Overlay and P2P Networks || || '''#op2p''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#op2p:irc.snt.utwente.nl #op2p] | | Overlay and P2P Networks || || '''#op2p''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#op2p:irc.snt.utwente.nl #op2p] | ||
|- | |||
| Raja-arvot || [https://t.me/mat_raja mat-raja] | |||
|- | |- | ||
| Rinnakkaislaskenta grafiikkasuorittimilla || || '''#rigra''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#rigra:irc.snt.utwente.nl #rigra] | | Rinnakkaislaskenta grafiikkasuorittimilla || || '''#rigra''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#rigra:irc.snt.utwente.nl #rigra] | ||
|- | |- | ||
<!--| Robottiohjelmoinnin harjoitustyö || '''#robo-tkt''' || || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#robo-tkt:irc.snt.utwente.nl #robo-tkt] --> | <!--| Robottiohjelmoinnin harjoitustyö || '''#robo-tkt''' || || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#robo-tkt:irc.snt.utwente.nl #robo-tkt] --> | ||
|- | |- | ||
| Ruby on Rails || [https://t.me/rorwepa RoR Wepa] || '''#wadror''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#wadror:irc.snt.utwente.nl #wadror] | | Ruby on Rails || [https://t.me/rorwepa RoR Wepa] || '''#wadror''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#wadror:irc.snt.utwente.nl #wadror] |